• https://www.facebook.com/ebruatamgazi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905395144500
  • https://www.instagram.com/ebru.atamgazi/
  • https://www.youtube.com/c/EbruAtamgazi

Haftanin Ucretsiz Terapi Calismasi

 

Tarih: 7 Aralık 2020
Gün: Pazartesi
Saat: 22:30 - 23:30
Çalışma Yapılan Enerji: Altın // Sarı Enerji 
Çalışma Konusu:  Kök inançlarımızda bolluk ve bereket konusunda eksiklik ve kısıtlılık bloklarından özgürleşmek ve bolluk bilincine erişmemiz adına sistemimizin güçlenmesi, bedensel düzeyde uyum ve tüm boyutlarda yükseliş niyetiyle bu çalışmamızı gerçekleştireceğiz.

Çalışma Günü ve Çalışma Saati Katılımcının Okuyacağı Alıcı Niyeti; (NİYETİ LÜTFEN ÇALIŞMA SAATİ 22:30'DA OKUYARAK UZANIN!)

"EBRU ATAMGAZİ KANALI ARACIĞIYLA ALTIN SARI ENERJİ İLE BOLLUK BEREKET  BİLİNCİMİN GÜÇLENMESİ, SAĞLIKLI VE DENGELİ İŞLEMESİ, TÜM BOYUT, KATMAN VE BEDENDE İHTİYACIMA PARALEL TÜM MADDİ OLANAKLARIMDA TAM BİR DENGE, SAĞLIK, UYUM VE TÜM TİTREŞİMLERİMİN GÜÇLENMESİ İLE BOLLUK BLOKLARINDAN ÖZGÜRLEŞMEYİ SEVGİYLE KABUL EDİYORUM"   

Çalışmaya Katılabilme Koşulu: Çalışma ücretsizdir. Aşağıdaki butondan erişeceğiniz sayfada İLETİŞİM formunu tam (En az AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileri) doldurarak, kendi rızası ile niyet ederek herkes çalışmaya katılabilir.

İLETİŞİM (ebruatamgazi.com)

Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;

🔴Bolluk Blokları Terapisi 🔴 - YouTube

Formu doldurduktan sonra kaydınızın alındığını yeni açılan sayfada aşağı kaydırarak ya da kaydolurken belirttiyseniz, formda girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen e-postadan görebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sayfa yenilenmiş ve başarıyla kaydınızın alındığına dair yazıyı gördüyseniz, e-posta gelmesinin önemi yoktur, belirtilen sayfalarda detaylı bilgiler zaten yer almaktadır. 

Ücretsiz Şifa Çalışmalarına katılırken neler yapmanız gerekir; genel bilgilendirme, öneri ve uyarıları okumak için lütfen >> burayı << tıklayın.