• https://www.facebook.com/ebruatamgazi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905395144500
  • https://www.instagram.com/ebru.atamgazi/
  • https://www.youtube.com/c/EbruAtamgazi

Ucretsiz Terapi Calismalari

 

Ücretsiz Terapi Çalışmaları

Ebru Atamgazi® olarak, Ocak 2005'ten bu yana toplu katılım sağlanabilecek şekilde ücretsiz uyum çalışmaları düzenlemekteyiz.

Bu çalışmaların amacı, katılan dostların hayatlarındaki dönüşümü gerçekliğe dökmelerine destek vermek ve beden rezonans titreşimlerimizi birlik bilinci ile yükseltmektir. 

Bu tip destekleyici çalışmalarda en önemli kısım, çalışmaya katılanlara aittir. Uyumlayanlar şifa dağıtmaz. Uyum ve denge gerçekten isteyenler tarafından yaratılır. Farklı teknikler ile bu çalışmaları gerçekleştiren dostlar da ben gibi birer aracıdır. Yapılan çalışmalar, çalışma isteyenin kendi yolunu bulmasına destek vererek, rehberlik eder.

Çalışmaları düzenleyen sunandır. Sorumluluğunu bilerek harekete geçmesi gereken ise katılandır. 

Ebru Atamgazi® olarak düzenlediğimiz ücretsiz uyum çalışmaları ile yaşamınızda bir destek gerçekleştirmeye niyet ediyoruz.

Düzenlediğimiz bu çalışmalara katılımlar 2013 yılının ilk ayında yükselişe geçmesiyle, sosyal medyada, katılım "iletişim mesajları"  üzerinden gerçekleştirilecektir. Her çalışma için kaydı yenilemeniz gerekmektedir. 

 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Düzenlenen ücretsiz uyum çalışmalarına katılırken şu önerilerimizi dikkate almanızı rica ederiz;

• Çalışmaya herhangi bir şehirden veya ülkeden katılabilirsiniz. Yurtdışı katılımcı dostlarımız çalışma saati olarak Türkiye saati ile yerlerini almalıdır. 
• Çalışmaya katılacağınız gün alkol tüketmeyin, akşam yemeğinde hafif yiyecekler tercih edin. 
• Çalışma öncesi, rahatlamanıza katkı sağlaması bakımından ılık duş alabilirsiniz.
• Çalışma öncesi ve özellikle ilk 24 saat içerisinde su tüketiminizi biraz artırabilirsiniz. Su, bedenimiz temizlenirken ihtiyacımızdır.
• Çalışma esnasında bulunacağınız mekânda, dilerseniz çalışma öncesinde adaçayı, sandal ağacı vb. doğal tütsü yakabilirsiniz. Yine çalışma esnasında mum yakarak, dingin bir ortam oluşturabilirsiniz. 
• Çalışmaya ister oturarak ister uzanarak katılabilirsiniz. Sizin için en rahat olanı seçin. Önemli olan sizin rahatlıkla gevşeyebilmeniz. 
• Çalışma esnasında üşüme potansiyeliniz olabilir, bu sebeple üstünüzü örtebilirsiniz.
• Hafif meditatif veya frekans tabanlı müzikler çalışmada size eşlik edebilir. Dilerseniz ortam tamamen sessiz olabilir.
• Elektromanyetik dalgalar ile son yıllarda çok daha içli dışlıyız. Çalışma esnasında bulunduğunuz mekânda mümkün olabildiği kadar elektronik cihazlarınız lütfen kapalı olsun.
• Çalışmada aktarım süresi ortalama 45 dakikadır ama enerjiyi deneyimleme dinamiği katılımcıya göre değişkendir. Kimisi akışı 15 dakika deneyimleyebilirken, kimisi 1 saatten fazla akışı deneyimleyebilir. Ona göre gece programınızı oluşturmanızı öneririz.
• Çalışma için kaydınızı, "Haftanın Ücretsiz Uyum Çalışması" sayfasındaki formu tam ve doğru şekilde doldurarak sağlayabilirsiniz. Form bağlantısına aşağıdaki butondan erişebilirsiniz.
• Yerinizi aldıktan sonra, haftanın çalışması ile ilgili enerjiyi kabul ettiğinize dair niyeti 3 defa okuduktan sonra gözlerinizi kapatarak ve aktarım süresince başka bir şeyle ilgilenmeyerek, kendinizi akışa bırakın.
• Alıcı niyetini ezberlemeniz şart değildir, telefonunuzdan ya da daha önceden yazmış olduğunuz bir kâğıt üzerinden okuyup, kendinizi akışa bırakabilirsiniz. 
• Çalışma sırasında herhangi bir şeye odaklanmak, bir şey düşünmek ya da imgelemek zorunluluğu yoktur ama çalışma esnasında aklınıza hiç gelmeyecek, vakti zamanında bastırdığınız, unuttuğunuz çeşitli düşünceler ya da anı parçaları gelebilir, serbestçe akışa izin verin. 
• Çalışma sırasında bedeninizde enerjiyi hissedebilirsiniz. Bu bazen bölgesel bazen bedeninizin tamamında olur. Bazen soğuktur, bazen sıcaktır. Bazen de çok ileri seviyede görseller, ışıklar, renkler görme, titreşimi ses olarak duyma gibi deneyimler olarak gerçekleşebilir. Enerji, katılımcının dengeleri doğrultusunda çalışacaktır, bu sebeple her çalışma, her katılımcı ayrı ve özel bir deneyimdir. Güvenle kendinizi akışa bırakın.
• Çalışma sonrası bu dünyada aldığınız her nefes için şükredin, ruhsal rehberlerinize ve enerjiye teşekkür edin. 

 

Uyarılar

Düzenlenen ücretsiz terapi çalışmalarına katılırken şu uyarıları dikkate almanızı rica ederiz;

• Çalışmaya katılacağınız gün, başka bir uyum çalışmasına katılmış olmayın ya da aynı saatte başka bir aktarıma katılmayın. Farkındalık olmaksızın gördüğünüz her çalışmaya katılımınız size faydadan çok zarar getirebilir. Bu tarz çalışmalarda arka planda enerjinin işleyişine müsade etmek gereklidir. Bir uygulayıcı iseniz ve kendi çalışmalarınız varsa, çok ağır çalışmalar olmadığı takdirde çalışmaya katılabilirsiniz. 
• Dikkat ettiyseniz herhangi bir canlı yayın ibaresi bulunmamaktadır bu çalışmalar için. Yukarıda yazıldığı gibi yerinizi alıp, uzanıp, kayıt sayfasında bulabileceğiniz alıcı niyetinizi okuyarak kendinizi akışa bırakmanız yeterlidir.
• Çalışmalara kendiniz için katılın. İyi niyetle de olsa, iyilik yapacağınızı düşünerek de olsa, bir başkası adına niyette bulunmayın. Herkes kendi yaşam planını gerçekleştirmekte ve kendi seçimlerini yaşamaktadır. Yardımcı olmak istiyor ve bu çalışmadan faydalanabilsin diyorsanız, bunu kendisine teklif edin ve bırakın katılım kararını kendisi versin.
• Bilinci aktif olmayan kişiler için (yoğun bakım, koma, engelli vb.) de niyet edecekseniz, bir yakını olarak onun yüksek benliğinin iznini isteyerek, bütünün hayrına olmasını isteyerek niyet edin. 
• Çalışmalarımız ücretsizdir ama yaşam bir alma-verme dengesi üzerine kuruludur. Bu çalışmalar sonrasında, bütçenizin durumu doğrultusunda eğitim veya doğa odaklı kişi veya kurumlara bağışta bulunabilir, sokak hayvanlarını doyurabilir, fidan dikebilir, olmadı marketten kendi paranızla birkaç şişe su alıp, farklı farklı ağaçları sulayabilirsiniz. Bu tarz eylemler "verme" dengesi için uygundur. 

 

BenBenimDeğerliyimGüvendeyimGüçlüyümSeviliyorum

 

Uyarı

Ebru Atamgazi® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Ebru Atamgazi®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Ruhsal Rehber® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Ebru Atamgazi®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji uyumlamaları ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.